Prezes ZRP Jerzy Bartnik oraz Ogólnopolska Komisja Branżowa Fotografów ZRP serdecznie zaprasza uczniów pobierających naukę w zakładach rzemieślniczych do udziału w konkursie fotograficznym „Rzemiosło dawniej i dziś”.
Prace konkursowe powinny ilustrować rzemiosło współczesne lub w ujęciu historycznym.
Fotografie mogą przedstawiać m.in.: pracę rzemieślników i ich uczniów w dawnych lub obecnych czasach, wyposażenie warsztatów pracy, zdjęcia oryginalnych prac rzemieślniczych.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie pobierający naukę w zakładach rzemieślniczych. Termin przesyłania prac konkursowych upływa 26 marca 2012 roku. Zdjęcia najlepiej przesyłać w formie elektronicznej na adres Krajowego Cechu Fotografów w Katowicach: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Dodatkowych informacji o Konkursie udziela organizator - Krajowy Cech Fotografów z siedzibą w Katowicach: tel. kom. 533-233-654, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..