Jeżeli chcesz poznać narzędzia PR, które będziesz mógł wykorzystać do promocji swojej firmy weź udział w szkoleniu realizowanym przez Związek Rzemiosła Polskiego w ramach projektu „Public relations a adaptacyjność i konkurencyjność MŚP”.

Najbliższe szkolenie odbędzie się już w Radomiu (22-24 lutego), a uczestniczyć w nim mogą rzemieślnicy, przedsiębiorcy z sektora mikro, małych i średnich firm, kadra zarządzająca, pracownicy przedsiębiorstw i organizacji rzemiosła.

Trzydniowe bezpłatne warsztaty pomogą w zdobyciu wiedzy, która będzie wykorzystana w codziennym działaniu firmy. Wśród omawianych zagadnień znajdą się kwestie związane z komunikacją wewnętrzną w firmie i zewnętrzną z otoczeniem, ze wzmacnianiem pozycji firmy na rynku, z budową konkurencyjności czy przyjaznego klimatu, a także z pozyskiwaniem nowych kontrahentów biznesowych.

Szkolenia stacjonarne uzupełniane są warsztatami e-learningowymi, gdzie każdy z uczestników może porozmawiać z ekspertem specjalizującym się w zakresie public relations i komunikacji.