Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła wraz z Kujawsko-Pomorskim Związkiem Pracodawców i Przedsiębiorców organizuje dla przedsiębiorców spotkanie o tematyce finansowo-podatkowej.

Spotkanie odbędzie się dnia 16 marca br. o godzinie 11.00 w sali konferencyjna Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy przy ulicy Piotrowskiego 11.

Na spotkaniu poruszone zostaną tematy istotne z punktu widzenia przedsiębiorcy dot. zmian w podatkach.

Program spotkania:
1. Najważniejsze zmiany w podatku od towarów i usług od 1 kwietnia 2011r., wraz z przedstawieniem bieżących zagadnień.
2. Najważniejsze zmiany w podatku dochodowym wraz z przedstawieniem bieżących zagadnień.

Zainteresowani udziałem w w/w spotkaniu mogą przesyłać zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 12.03.2012r.