Dnia 8 czerwca 2013 roku, w Leśniczówce w Komorowie, członkowie Cechu Rzemiosł Różnych Małych i Średnich Przedsiębiorców w Lipnie obchodzili "Dzień Rzemiosła" w formie Pikniku Rodzinnego.

Oprócz rodzin rzemieślniczych w imprezie uczestniczyli również zaproszeni goście: Prezes KPIRiP z Bydgoszczy, Pan Dyrektor KPIRiP z Bydgoszczy, Prezes CRR z Włocławka wraz z delegacją, Pani Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży z Włocławka, Pani Burmistrz Miasta Lipna oraz przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Lipnie.

Piknik przebiegał w miłej, rodzinnej atmosferze z różnymi atrakcjami m.in. grill, ognisko, pieczony udziec. Odbyły się konkursy dla dorosłych: rzut kulą oraz przeciąganie liny i konkursy dla dzieci: sprawnościowe oraz plastyczny. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami i słodyczami.