W imieniu Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy zapraszamy do udziału w regionalnym etapie ogólnopolskiego konkursu "Jakie znasz zawody?"

Konkurs przeznaczony jest dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Motywem przewodnim jest artystyczne przedstawienie zawodów rzemieślniczych.

Przedszkolacy mogą ukazać je za pomocą dowolnej formy plastycznej.

Uczniowie szkół podstawowych ukazują zawody szalejąc z aparatem fotograficznym.

Gimnazjaliści mogą popisać się, nakręcając amatorski film dotyczący zawodów rzemieślniczych.

Prace wyróżnione w etapie regionalnym przesłane zostaną do Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu, gdzie odbywać się będzie ogólnopolski finał konkursu.

Prace należy przesyłać na adres Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy do 31 marca 2014 ul. Piotrowskiego 11, 85-098 Bydgoszcz

Organizator: Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu we współpracy z Fundacją Społeczeństwo i Gospodarka.

Więcej informacji: LINK