Kujawsko-Pomorska Izb Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy wraz z Okręgowym Inspektoratem Pracy w Bydgoszczy włączyła się akcję wspierania pracodawców poprzez dostęp do rzetelnych informacji dotyczących zagadnień z prawa pracy i bhp w związku z pandemią.

Zachęcamy zrzeszonych w organizacjach rzemieślniczych przedsiębiorców do korzystania z wiedzy Specjalistów Okręgowego Inspektoratu Pracy w Bydgoszczy, którzy odpowiedzą oraz doradzą jak postępować w dobie nadzwyczajnego kryzysu.

Już od 17.04.2020r. rozpoczęta została kampania informacyjna w ramach, której możecie Państwo otrzymać bezpośrednie odpowiedzi na przesłane pytania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dodatkowo z zagadnień, które najczęściej pojawią się w pytaniach zostaną nagrane przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy materiały video i udostępnione Państwu do wykorzystania.

Pracodawco !

Inspektorzy pracy z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Bydgoszczy odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące prawa pracy i bhp w związku z pandemią.

Chcesz obniżyć wynagrodzenia lub wymiar czasu pracy pracownikom?

Nie wiesz, czy na pracy zdalnej możesz zmienić wynagrodzenie pracownika?
Chcesz się dowiedzieć jakie masz obowiązki w sferze organizacji pracy w świetle przepisów ustawy antykryzysowej?

Twoim pracownikom skończyły się badania okresowe? Musisz skierować pracownika na badania lekarskie albo szkolenie bhp?

A może masz inne pytanie do inspektora pracy, które dotyczy sytuacji kryzysowej?

Napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.