8 listopada 2017 roku o godzinie 16:00 w "Domu Rzemiosła" odbyło się szkolenie dla mikro przedsiębiorców, przeprowadzone przez przedstawicieli Urzędu Skarbowego w Lipnie.

Na spotkaniu, wiodącym tematem było omówienie i przedstawienie zagadnień dotyczących JPK_VAT dla mikro przedsiębiorców, których te obowiązki obejmą od 1 stycznia 2018 r. Ponadto przybyłym uczestnikom przedstawiono zagadnienia poświęcone tematyce związanej z projektami zmian w przepisach dotyczących podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku dochodowego od osób prawnych, zryczałtowanego podatku dochodowego od niektórych przychodów uzyskiwanych przez osoby fizyczne, podatku od towarów  i usług, e-deklaracji oraz kas rejestrujących.

Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych Małych i Średnich Przedsiębiorców w Lipnie w ramach współpracy z Urzędem Skarbowym w Lipnie, planuje kolejne spotkania dotyczące bieżących zmian w podatkach i innych obowiązkach.

Informacje o terminach spotkań będzie można znaleźć na naszej stronie.