Z ogromną satysfakcją informujemy, że Prezes Kujawsko – Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy w latach 2005 – 2013, a obecnie Członek Zarządu Izby Jan Gogolewski, został wybrany Prezesem Związku Rzemiosła Polskiego – krajowej reprezentacji izb rzemieślniczych, na czteroletnią kadencję.

Prezes Jan Gogolewski od blisko 50 lat prowadzi działalność rzemieślniczą w branży spożywczej. Od 1969 r. jest właścicielem fabryki pracującej na najnowocześniejszych maszynach i technologiach. Zatrudnia ponad 100 pracowników. Nauczyciel zawodu. Wykształcił 53 uczniów. Zaangażowany w działalność w strukturach organizacji rzemiosła. Na przestrzeni lat pełnił wiele funkcji, w tym: Starszy Cechu, Członek Zarządu, Wiceprezes, a w latach 2005-2013 Prezes Izby Rzemieślniczej, w tym certyfikowanego ośrodka Krajowego Systemu Usług, świadczącego doradztwo dla przedsiębiorców, członek Zarządu, a od 2013 r. Zastępca Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego.

Gratulujemy nowo wybranemu Prezesowi i życzymy samych sukcesów.