W dniu 7 lutego 2017r. w budynku Cechu Rzemiosł Różnych Małych i Średnich Przedsiębiorców w Lipnie w ramach współpracy z Urzędem Skarbowym w Lipnie odbyło się kolejne spotkanie informacyjne.

Na spotkaniu, przybyłym uczestnikom przedstawiono zagadnienia poświęcone tematyce związanej z aktualnymi przepisami dotyczącymi podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku dochodowego od osób prawnych, zryczałtowanego podatku dochodowego od niektórych przychodów uzyskiwanych przez osoby fizyczne, podatku od towarów i usług, e-deklaracjami w tym składania rozliczeń rocznych, kasami rejestrującymi, trwającą kolejną edycją Narodowej Loterii Paragonowej i reorganizacją funkcjonowania administracji skarbowej w ramach struktur Krajowej Administracji Skarbowej.