Dnia 7 czerwca 2014 roku, w Leśniczówce w Komorowie. Członkowie Cechu Rzemiosł Różnych Małych i Średnich Przedsiębiorców w Lipnie obchodzili "Dzień Rzemiosła" po raz kolejny w formie Pikniku Rodzinnego.

Oprócz rodzin rzemieślniczych w imprezie uczestniczyli również zaproszeni goście: Prezes KPIRiP z Bydgoszczy, Wiceprezes KPIRiP w Bydgoszczy, Sekretarz KPIRiP w Bydgoszczy, Pan Dyrektor KPIRiP z Bydgoszczy, Prezes CRR z Włocławka wraz z delegacją, Pani Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży z Włocławka, Zastępca Burmistrza Miasta Lipna oraz Zastępca Wojskowego Komendanta Uzupełnień we Włocławku.

Podczas pikniku zostały wręczone przez Prezesa KPIRiP w Bydgoszczy Pana Sławomira odznaczenia rzemieślnicze za zasługi i szkolenie uczniów.
Odznaczeni zostali:

• Złotym Medalem im. Jana Kilińskiego za zasługi dla rzemiosła polskiego – Pan Andrzej Lipski
  • Srebrnym Medalem im. Jana Kilińskiego za zasługi dla rzemiosła polskiego – Pan Mariusz Jaszewski oraz Pan Zdzisław Kurowski
  • Honorową Odznakę Rzemiosła – Pani Kamila Przybylska oraz Pan Grzegorz Wojciechowski
  • Srebrną Odznakę Mistrza za wyszkolenie uczniów w rzemiośle – Pan Wiesław Przybyszewski oraz Pan Józef Ziemiński

Piknik przebiegał w miłej, rodzinnej atmosferze z różnymi atrakcjami m.in. grill, ognisko, pieczony udziec. Odbyły się konkursy dla dorosłych: rzut kulą, strzał do celu oraz przeciąganie liny i konkursy dla dzieci: sprawnościowe oraz plastyczny. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami, medalami oraz słodycza