W Cechu Rzemiosł Różnych Małych Średnich Przedsiębiorców w Lipnie 26 kwietnia 2015 roku odbyła się I Edycja Konkursu Fryzjerskiego dla uczniów. Konkurs był w dwóch kategoriach :

• klasa druga – fryzura dzienna
  • klasa trzecia – fryzura wieczorowa

W konkursie wzięło udział trzynaście dziewczyn, które praktyczną naukę zawodu

odbywają w zakładach fryzjerskich zrzeszonych w CRRMiŚP w Lipnie: 7 uczennic z klasy drugiej i 6 uczennic z klasy trzeciej.

Komisja miała bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie fryzury były na wysokim poziomie i trudno było wybrać najlepsze.

W kategorii klas drugich pierwsze miejsce zajęła Natalia Jabłońska, drugie miejsce Katarzyna Drzewoszewska, trzecie miejsce Paulina Olczak.

W kategorii klas trzecich pierwsze miejsce zajęła Patrycja Przybyszewska, drugie miejsce Kaja Okońska, trzecie miejsce Karolina Korzeniewska.

Patrycja Przybyszewska otrzymała również nagrodę publiczności oraz wyróżnienie
od Kujawsko Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy..

Wszystkie uczestniczki otrzymały dyplomy oraz upominki.

W przyszłym roku planowana jest kolejna edycja konkursu.

Zapraszamy do galerii zdjęć z konkursu.