Uprzejmie informuję, iż w ramach toczącej się debaty na temat kierunku zmian w szkolnictwie zawodowym Kujawsko - Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy organizuje spotkanie z udziałem m. in:

- parlamentarzystów naszego województwa,

- Wojewody Kujawsko – Pomorskiego,

- przedstawiciela Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy,

- dyrektorów szkół,

- pracodawców - instruktorów praktycznej nauki zawodu.

Spotkanie to odbędzie się 3.03.2009 r. o godz. 13 00 w siedzibie Izby przy ulicy Piotrowskiego 11.
Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniu.
Ponadto, w tym samym dniu o godz. 10 00 z inicjatywy Izby oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Bydgoszczy odbędzie się spotkanie z udziałem pracodawców ( rzemieślników ) zajmujących się praktyczną nauką zawodu uczniów młodocianych oraz przedstawicieli Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Bydgoszczy i Regionalnego Ośrodka EFS. Część ta, na którą również zapraszam, poświęcona będzie zmianom w rozporządzeniu dotyczącym refundacji ze środków Funduszu Pracy wynagrodzeń wypłacanych młodocianym pracownikom oraz zagadnieniom związanym z dofinansowaniem kosztów kształcenia pracowników młodocianych.