I FORUM DORADZTWA ZAWODOWEGO

pod hasłem:

„Rzemieślnicza nauka zawodu

- jak zdobyć kwalifikacje rzemieślnicze”

Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy oraz Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty organizują dla dyrektorów gimnazjów, pedagogów szkolnych i doradców zawodowych
I Forum Doradztwa Zawodowego pt. „Rzemieślnicza nauka zawodu – jak zdobyć kwalifikacje rzemieślnicze”.

Zaplanowana konferencja szkoleniowa odbędzie się dnia 12 marca 2009 r. o godzinie 11.00 w auli Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy przy ulicy Piotrowskiego 11.

W oparciu o porozumienie podpisane z Kuratorium Oświaty podjęliśmy się realizacji wspólnego przedsięwzięcia mającego na celu umożliwienie środowiskom związanym w naszym regionie z edukacją i przygotowaniem młodzieży do dalszego kształcenia zapoznania się z powszechną metodą zdobywania kwalifikacji zawodowych jaką jest m.in. nauka w rzemiośle.

Konferencja ta połączona zarówno z blokiem szkoleniowym ma stworzyć płaszczyznę wymiany wiedzy i doświadczeń wśród teoretyków jak i praktyków edukacji formalnej na poziomie kształcenia zawodowego.

Chcielibyśmy aby nasze Forum stało się miejscem cyklicznych spotkań pedagogów, doradców zawodowych, pracowników samorządowych i innych osób odpowiedzialnych za sprawowanie nadzoru nad przebiegiem przygotowania zawodowego młodocianych podczas, których będzie dyskutowało się o jakości, upowszechnieniu i funkcjonowaniu kształcenia zawodowego.

Spotkanie poprowadzą przedstawiciele Kuratorium Oświaty, Izby Rzemieślniczej oraz specjaliści szkolnictwa rzemieślniczego.

Uczestnictwo w forum jest bezpłatne. Zgłoszenia i zapisy przyjmowanie są na podstawie wypełnionych formularzy, przesłanych najpóźniej do dnia 9 marca br. fax 052 349 35 06, bądź e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 052 349 35 06.