Uprzejmie informuję, iż Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości wraz z Kujawsko - Pomorskim Związkiem Pracodawców i Przedsiębiorców organizuje w w dniu 17.02.2010 r. o godz. 10.00 spotkanie z Dyrektorem i Zastępcami Dyrektora Izby Skarbowej w Bydgoszczy na temat obowiązków podatkowych.

Miejcem spotkania będzie siedziba Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości przy ul. Piotrowskiego 11 w Bydgoszczy.

Spotkanie przeznaczone będzie dla osób zarządzających i odpowiedzialnych za finanse w zakładzie.

W programie spotkania:

1. Najnowsze zmiany w ustawie o podatku od towarów i usług obowiązujące od 01.01.2010 r.

2. Internetowy system przekazywania deklaracji i zeznań podatkowych E-Deklaracje, w tym uruchomienie usługi składania zeznania PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT - 38, i PIT-39 bez podpisu elektronicznego weryfikowanego ważnym certyfikatem kwalifikowanym.

3. Zmiany w funkcjonowaniu administracji skarbowej dostosowujące do zmieniających się uwarunkowań zewnętrznych oraz otoczenia prawnego.